Blog Patrycji

O szczupleniu ogólnie

W tym tekście chciałbym w kilku powiedzeniach uzmysłowić wszystkim, że odchudzanie jest nadzwyczaj proste. Hipoteza odchudzanie nie wymusza tajemnej wiedzy i latek studiów. Jako amatorzy, jeśli nie mam sporych zaburzeń odżywiania to wiedzę która zezwoli nam polepszyć nałogi żywieniowe i pozbyć się zbędnego tłuszczu jesteśmy w stanie nabyć w jedno popołudnie. Kluczem do sukcesu w zasadzie jest ciągłość i to z nią spora część osób ma ambaras. Natomiast wracając do problemu, żeby skutecznie pozbyć się tłuszczu tylko trzeba przestrzegać dwóch zasad:

Racjonalne żywienie – tutaj nie mam bezwzględnie na myśli restrykcyjnych diet, utrącana sobie pożywienia itd. metod, które są mówiąc wprost głupki! Powiadam o mądrym i świadomym odżywaniu. Zazwyczaj trzeba tylko zrezygnować ze słodyczy dla owców i warzyw. Tylko trzeba zastrzec sobie fast fooda na mieście aby przygotować w lokalu dając za przykład pieczoną rybę z warzywami. Nie powinno się jeść jedzenia, które nieraz niektórzy ujmują imieniem „styropianu bez smaku”. Tylko trzeba sobie zastrzec w najwyższym stopniu niszczycielskich potraw.

Wiecej: czytaj więcej

Ruch – w ty otoczeniu po raz drugi nie mam bezwzględnie na myśli naraz zapoczątkowywania od mozolnych treningów. Chodzi tutaj o to żeby się wprost ruszyć (jeśli tego wcześniej nie zrobiliśmy). Czyli spacer toczący się przynajmniej kilkadziesiąt minut. Przejażdżka na rowerze arkadyjskim tempem ewentualnie wyjście na basen, jeżeli nie mamy przeciwwskazań lekarskich. To dopiero wystarczy, żeby w konsekwencji zanotować pozytywną metamorfozę w figurze.

Polecamy: interesujący serwis